top of page

VIP: Armastusse murdumine

Esimesed päevad pärast Nööbi tulekut olid päris pöörased. Kuigi sain emaks teist korda, oli see samas pärast 13 aastat nagu täiesti uus kogemus.

 

Noorim tütar sündis samuti vette ja kui me ta sealt tõstsime, paistis ta esialgu üldse magavat. Köhatas korra hääle puhtaks ja jäi siis maailma uudistama. See oli minu jaoks midagi harukordset, sest vanem tüdruk karjus sünnist saadik ega uudistanud maailma kuude kaupa, vaid karjus-karjus-karjus. Nüüd kohtasin last, kes oli niivõrd rahulik.

 

Maailm oli minu jaoks muutunud. Leopold pidi juba järgmisel päeval töölähetustele sõitma ja jäin lõhkise keha, mitmeöise magamatuse ja uue ilmekodanikuga üksi. Sai hakkama küll, kui lepid sellega, et joogipudel on meetri kaugusel ja hoolimata janust, ei saa juua … või et vetsus tuleb käia magava beebiga, verd kõik kohad täis, aga midagi puhastada ei õnnestu … et nibud on iga tunni tagant söötes nii valusad, nagu keegi lõikaks neid žiletiga ja peale hunniku kommide midagi süüa ei õnnestu. Sai hakkama küll. Kui ema pakkus, et võib appi tulla, siis ma ütlesin endale, et saab hakkama küll. Aga mõtlesin järele, et ma siiski ei taha seda lisapinget üksiolemisest, kui on võimalus saada hakkama ka teisiti. Palusin ema appi, kuni Leopold oma tuuritamised nädalaga lõpetab.

Want to read more?

Subscribe to pamelamaran.com to keep reading this exclusive post.

667 views2 comments

Recent Posts

See All

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page