top of page

Kes ma olen?

Suur osa mu ajast kulub mõtiskledes: "Mis on tegelikult SELLE all?", sest iga meie sõna ja teo all on alati teadvustamata emotsioon.
Inimpsühholoogia lahti lammutamist olen seni rakendanud kirjatöödes Sleeping Yogini FB lehel, kus kirjutan, miks me manipuleerime, miks me ärritume, miks me üle sööme jne, ja mis inimliku all PÄRISELT on. Aitan seda leida ka personaalsetes kohtumistes teraapia käigus, mida mina võtan kohtumisena sõbraga, kellel on jagada üks järjekordne lugu, mille alla on mul võimalus näha.

Olen õppinud Tais ja Indias joogat ja meditatsiooni, olen Ameerika hüpnotisööride alliansi sertifitseeritud hüpnoterapeut. Aga kui sa otsid legitiimsust läbi paberite ja koolituste, siis otsi veel edasi. Tule teraapiasse siis, kui sa TUNNED nii. Sest ainult läbi sisetunde usaldamise jõuad sa tugevasse ühendusse... omaenda tunnetega... Ning see ongi päriselt koju jõudmine.

Namaste!
PS! Hoia silm peal FB üritustel, et tulla avalikesse loengutesse, mis on enamasti vabatahtliku annetuse alusel - et kõigil oleks võimalik endasse kohale jõuda.

  • Facebook
  • Instagram

Kontakt

Kui sul on küsimusi, mõtteid, anna märku.

bottom of page