top of page

Emotsioonide ventileerimisest

Andsin kunagi loengu vana tuttava kutsel ja kui olin pärast seda lahkumas, hakkas ta pikalt ja laialt lobisema oma eelmisest töökohast. Viisakast „aitäh, et tulid ja head teed“-repliigist kujunes oopus, millel ei paistnud ei otsa ega äärt. Sain aru, et temas oli tohutult kibestumist ja pettumust, mis vajas väljavalamist, vanad kolleegid kirumist, aga kellele? Inimestele, kes haiget tegid, aga ma olin hetkel süütu kõrvalseisja, kes pärast pikka loengut soovis hilja õhtul asuda koduteele. Kogu see jutt oli minu jaoks tüütu ja väsitav ning tundsin, kuidas kiruja neelas minust iga sekundiga energiat. Kui olin mitu korda juba öelnud, et tütar ootab ja kell on palju, lasi ta mu viimaks minema.

Want to read more?

Subscribe to pamelamaran.com to keep reading this exclusive post.

Recent Posts

See All
Nähtamatud emotsioonid

Pikk ja pingeline kuu on lõppenud - Leopold on jälle kodus tagasi ega torma iga päev uude riiki või ole päevade kaupa ära. Jooksime nädalaid teineteisest mööda. Kui selle sees ei ole, siis tundub liht

 
 
 
bottom of page