top of page

Esimene teraapia

Esimesel kohtumisel teeme selgeks sinu tausta, eluloo, huvid, meeldimised, soovid, plaanid. Leiame keskse küsimuse, millega soovid tööd teha. Intervjuu kestab u 1 tund.

Kohtumine lõppeb sinu lool põhineval personaalsel hüpnoosil, u 30 minutit. Kokku 1,5-2 tundi. Kohtumine Rakveres (mõnel päeval kuus tulen ka Tallinna teraapiaid tegema).

Tasu: 150 €.
Järgmised ajad al 4.09.2023.

Jätkuteraapia

Kui oleme juba tutvunud, saame asuda kohe teema kallale - kuidas on läinud? Mis on olnud puudu? Mis on olnud üle? Kuidas edasi? Intervjuu u 40 minutit.

Kohtumine lõppeb hüpnoosiga, et uusi suundi veelgi enam kinnistada. U 30 minutit.

Tasu: 110 €.
Aastase paketi puhul (1 kohtumine kuus x 12) kohe välja tasudes 960 € (1x 80 €).
Järgmised ajad al 4.09.2023.

Intensiivkuu

Kuu täielikuks enesesse kaevumiseks - 8 kohtumist + vahekokkuvõtted. Terve kuu saab olema pühendatud intensiivsele sisetööle ja teadvuse muutmisele. Hüpnoosirännakud võivad olla sõlmkohtade lahendamiseks, minevikku rändamiseks või tulevikku vaatamiseks.

Tasu: 720 €.
Järgmised ajad al 4.09.2023.

Videokonsultatsioon 60 min

Nõustamine videokõnes ilma hüpnoosita. Tasu: 90 €

Kui soovid eratundi joogas, loengut üritusele või muusikalist rännakut koos Mihkel Mälgandiga, kirjuta oma soovidest ja plaanidest: pamela@kuldnoobike.ee

Võta ühendust

  • Facebook
  • LinkedIn
  • Instagram

Aitäh, et kirjutad!

Alateadvus

Kõikide sinu seniste kogemuste, üleelamiste, juhtumiste, kuuldud sõnade, lausete, mõtete kogum, mis määrab ära sinu käitumise, otsused, valikud.

Õpilane

Sa ei ole klient, kes ostab teenust. Sa ei ole patsient, kes on haige.

Sa oled õpilane, kes uurib teed tagasi iseendasse.

Hüpnoos

Sügav lõdvestusseisund, et pääseda ligi alateadvusele. Seal saad ümber kirjutada umbsõlme kiskunud programmid ja sisestada uusi, mis hakkavad käitumist ja otsuseid iseenesest mõjutama.

Koht

Teraapiatunnid toimuvad Rakveres.

Teraapia

Kohtumine vestluses, avatuses, aususes, kus on palju küsimusi terapeudilt ja kodeerunud vastustejada õpilaselt. Sellest joonistub välja alateadvuse muster, mis annab sisendi hüpnoosi koostamiseks.

Aeg

 Võtan hetkel vastu ühe inimese päevas, et pühenduda energias täielikult sulle.

bottom of page