top of page

VIP: „Arabella poolt“ taustalood

Praegu pole vist enam eestlasi järele jäänud, kes pole SEDA videot näinud. Et see paisub niivõrd suureks „kampaaniaks“, ei osanud eluski ette näha. Hetkel on videol üle 400 000 vaatamise ja ligi 10 000 jagamist. Vägev!

 

Olen Tütre lugusid siin lehel väga palju jaganud ja „Luuüdini paljas“ raamatust võib leida lood tema põnnieast. Nüüd, kus lähenemas on teismeiga, muutuvad juhtumid keerukamaks. Viimased neist on draamad kooliga (loe siit).


Aasta alguses vahetas Tütar kooli ja nagu uute õpilastega ikka, satuvad nad kõrgendatud tähelepanu osaliseks. [Kasutan endiselt varjunimesid ja tütart ka Tütre sümboli all, sest nagu näha on viimastel päevadel tulnud ohtralt tema nimega guugeldamisi ja vast on targem, et need otsingud ei too tema lugudeni (mida ta samas alati jagada lubab).]

 

Eelmises koolis reageerisime tema probleemidele küllalt uimaselt. Ah, teismeiga ja igas koolis on sama raske jne, kuni lõpuks tuli tõdeda, et tal on PÄRISELT KA väga raske ning peame ette võtma tõsisemaid samme.

Seetõttu ei tahtnud ma väga pikalt venitada, kui ta teatas, et uues koolis on teda kiusama hakatud.

Nägin ka kuvatõmmiseid vestlusest, mida pidasid praegune ja vana kooli klassiõde. Praegune klassiõde anus ja palus pikalt, et vana klassiõde saadaks Tütrest mingeid pilte või videoid. Põhjuseks ütles neiu: „Ta ajab haiget juttu!“. Mulle tundus see vestlus pigem haige, aga ega 12-aastaselt saagi midagi suuremat loota.

Want to read more?

Subscribe to pamelamaran.com to keep reading this exclusive post.

2,050 views4 comments

Recent Posts

See All

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page